Ще кілька років тому людина, яка страждає на підвищення або навпаки зниження тиску, вимушена була кілька разів відвідувати медичні кабінети, для того, щоб відслідковувати показники артеріального тиску і вчасно приймати необхідні пігулки. Сьогодні ситуація змінилась, тому що в продажі з’явилися не тільки медичні апарати для вимірювання тиску, які використовують лікарі і розібратися з якими рядовому хворому (без медичної освіти) було б вкрай важко, але й автоматичні, або напівавтоматичні моделі. На сайті інтернет-магазину Luxmed.com.ua є великий вибір різних моделей, які відрізняються по ціні, виготовлені різними виробниками, з використанням різних матеріалів, а також мають різну технологію, завдяки якій і відбувається вимірювання тиску.

Автоматика чи проста конструкція

Медики в своїй роботі, як правило, використовують традиційні тонометри (механічні), які складаються з манжети, спеціальної помпи для нагнітання повітря в манжету, резинових шлангів, які з’єднують помпу і манжету з основним пристроєм. Також використовується окремо фонендоскоп, а шкала на вимірювальному апараті складається з двох частин, і зрозуміла тільки людині, яка має досвід у використанні таких пристроїв. Для того, щоб виміряти тиск таким пристроєм треба надіти манжету на передпліччя, за допомогою спеціальної груші-помпи накачати повітря і потім повільно його випускаючи відслідковувати на шкалі показники. Безперечно, точність вимірювання буде висока але зручним такий тонометр не назвеш.

Звичайна людна може сама не справитися з завданням надіти манжету і одночасно користуватися помпою, фонендоскопом і відслідковувати показники на шкалі. По-друге, інтерпретувати показники по цій шкалі важко і не завжди вони зрозумілі для необізнаної людини. Тому, були розроблені нові моделі – напівавтомати і автоматичні тонометри, які стали дуже популярними серед населення.

Переваг у автоматичної моделі дуже багато і перша з них це простота й доступність при використанні. Достатньо одягти манжету (яка теж буває різною), натиснути кнопку на основному пристрої і вже за кілька секунд на екрані з’явиться інформація про тиск. Причому дані на дисплеї висвічуються в усім зрозумілому числовому форматі. Отже виміряти тиск в домашніх умовах зможе навіть дитина або людина похилого віку. За допомогою автоматичних моделей тонометрів контролювати показники тиску стало набагато простіше, що в свою чергу призвело до покращення ситуації з хворими на гіпертонію або гіпотонію. Адже низький тиск не менш небезпечний ніж високий.

Щоб спростити процес вимірювання можна вибрати різні види манжетів для тонометрів. Безперечно одна манжета йде в комплектації до апарату. Але з часом вона може втратити свої властивості, почне пропускати повітря, що призведе до отримання некоректних результатів при вимірюванні. Тому експерти радять замінити манжету і в цьому випадку у покупця є можливість придбати її для одягання на передпліччя, зап’ястя чи навіть на палець (зручно для вимірювання тиску у дітей або людей з обмеженими можливостями).

Наявність в інтернет-магазині Luxmed.com.ua великого асортименту моделей дозволяє підібрати тонометри не тільки під будь-які потреби, але й в залежності від фінансового стану покупців. Існує стереотип, що автоматичні моделі можуть не давати високоточні показники при вимірюванні тиску. Але це не так. Сучасні моделі дуже функціональні, прості і практичні, але при цьому гарантують високу точність вимірювання тиску. Отже, навіть в домашніх умовах ви без проблем можете контролювати свій артеріальний тиск і негайно виживати необхідних заходів по його стабілізації в разі підвищення або зниження.

Щодо виробників, то сьогодні популярністю користуються не тільки моделі зарубіжні, але й вироблені вітчизняними компаніями. Ціна на продукцію вітчизняного виробника нижча, але при цьому обладнання відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й стильним і дуже ергономічним дизайном. Ну, а для того, щоб ваш пристрій для вимірювання тиску можна було зберігати у відповідних умовах, виробники пропонують спеціальні чохли-сумки, в яких апарат можна і тримати, і переносити.

Враховуючи, що проблема тиску зараз дуже актуальна і нажаль в нашій країні хворих на гіпертонію стає все більше, то тонометри дуже часто використовуються не тільки як пристрій для власного вжитку, але як і чудовий подарунок, наприклад, для людини літнього віку. Подарувавши такий пристрій рідній людині ви можете бути спокійними за її здоров’я і хороше самопочуття, адже тиск у неї завжди буде під контролем. Тим більше, що ціновий діапазон доступних моделей дуже широкий, і придбання якісного тонометру на стане шоком для вашого бюджету.