Про придбання коляски майбутні батьки замислюються ще до появи малюка на світ. Сучасні магазини і ринки пропонують такий широкий асортимент, що можна легко розгубитися, і придбати гарне, але не якісне перший транспортний засіб для немовляти. Щоб коляска була не тільки привабливою, але і зручною, скористайтеся деякими правилами вибору. До слова, дитячі коляски купити можна в Інтернеті.

Звертайте увагу на дно коляски. Воно повинно бути рівним, щоб ваш малюк не відчував дискомфорту, виїжджаючи на прогулянку. Крім того, тканина, яким коляска оброблена всередині, повинна бути натуральною. В іншому випадку можуть виникнути проблеми зі здоров'ям крихітки.

Візьміть до уваги, що висоту такого транспорту рекомендується підбирати з урахуванням росту батьків. Постійно нагинатися при ходьбі мамі буде не дуже зручно. Тому, перш ніж зробити покупку, з'ясуйте цей момент. Якщо ви проживаєте не на першому поверсі багатоповерхового будинку, в якому є ліфт, довідаєтеся і про ширину вироби. Буде прикро, якщо вам доведеться спускати і піднімати коляску вручну, з огляду на те, що в ліфт вона просто не поміщається.

Придивіться до коліс, чи є у них пружинні амортизатори. Якщо таких немає, вам будуть забезпечені постійні тряски під час прогулянок. Це не сподобається ні вам, ні дитині. Кращим матеріалом для коліс завжди вважалася гума. Пластмаса швидко ламається. Також бажано, щоб гумові колеса мали шипи. Це дозволить забезпечити хороше зчеплення з дорожнім покриттям. У коліс також повинна бути система блокування.

Розмір коліс має не останнє значення. Чим вони ширше, тим їзда буде зручніше. Але маленькі колеса більш маневрені. Яким з цих варіантів віддати перевагу - вирішувати тільки вам.

Сьогодні більшість батьків зупиняють свій вибір на візках-трансформерів. Чисто теоретично вони зручні: при необхідності такої транспорт можна скласти і помістити в автомобіль. Але, з іншого боку, збирати і розбирати такі коляски виявляється складно, а поодинці - неможливо. Тому при покупці потренируйтесь. Якщо не виходить справитися самостійно з збиранням вироби, краще відмовтеся від такого придбання. Ви просто витратите гроші, а використовувати можливості такого транспорту не зможете.

При виборі коляски не забудьте перевірити, чи є в її комплекті така необхідна річ, як дощовик.