Все більше людей користуються планшетами. Ці гаджети дійсно зручні для роботи та розваг. Швидка розрядка андроїдів є досить актуальною проблемою, з якою стикаються багато користувачів. Продовжуючи нашу рубрику корисних порад для користувачів пристроїв на Android, ми створтили перелік порад.

Тож сьогодні ми поговоримо про ще одну проблему, коли швидко розряджається планшет. Варто почати з елементарних речей, що витрачають енергію акумулятора. Існує перелік факторів, які досить просто контролювати. Радимо вам ними скористатися. Ви переконаєтесь, що за допомогою простих методів можна навчитися економити заряд.

  1. Яскравість дисплею. Саме екран витрачає основну частину заряду. Тому варто знизити яскравість та відмовитись від автоматичного регулювання.

  2. Живі картинки. Це безумовно гарно, актуально. Але енергія втрачається швидко. Ви самі маєте вирішити, що для вас важливіше гарна картинка, чи стан батареї. Також на зарядку впливає оновлення програми, яка показує погоду.

  3. Датчик акселерометру. Автоматичний поворот екрану швидко садить батарею. Якщо, ви його увімкнули, то планшет має бути “уважним”, щоб перевернути екран. Тому для цього знадобиться додаткова енергія.

  4. Засіб зв’язку. Якщо ви бажаєте, аби пристрій працював довше, варто відключати Wi-Fi, Bluetooth та мобільну передачу даних. Чим менше увімкнутих функцій, ти краще. Ви можете це перевірити і переконатися в цьому правилі.

  5. Фонові процеси. Це явище, яке дуже витрачає заряд батареї та негативним чином позначається на продуктивності планшета.

  6. Інше. Окрім всього переліченого, варто розуміти, що енергію акумулятора витрачає багато факторів. Серед них і вібрація, і гучність мелодії. Все це “їсть” багато енергії. Тому вам варто відключити всі зайві функції.

  7. Експлуатація. Варто також правильно експлуатувати гаджет, як це повинно бути. Не можна щоб планшет повністю розряджався, особливо, якщо планшет відразу та своєчасно не заряджають. Заряджати гаджети наполовину не варто, але багато хто цього не дотримується. Також забороняється тримати планшет в теплі при заряджанні. Бо досить високі температури негативним чином впливають на стан батареї.

Отже, дотримуючись всіх правил та рекомендацій можна значно покращити та подовжити стан зарядного пристрою. І при цьому вам не доведеться стикатися з проблемою виходу із строю зарядки вашого планшету.

Якщо жодна з цих порад не допомогла і батарея на вашому планшеті, як і раніше швидко помирає – рекомендуємо звернутись в наш сервісний центр, котрий спеціалізується на ремонті android-планшетів .