ПАТ «ЮНЕКС БАНК» - універсальний банк, який працює на ринку України з 1993 року.

З 2011 року Банк динамічно розвиває мережу відділень, представлений у 10 регіонах України та надає повний спектр фінансових послуг приватним особам, підприємцям і корпоративному бізнесу.

Сьогодні, коли світ знаходиться у пошуку нових фінансових підходів, ми оновлюємось та зростаємо. Ми віримо в успіх наших клієнтів та надаємо їм фінансову допомогу, створюючи нові рішення.

«ЮНЕКС БАНК» відкриває точки продажів по всій Україні, щоб бути ближчим до кожного!

Точка продажу - це міні-відділення, що розташовано в магазині. Нещодавно торгові точки Банку з’явилися у м. Херсон за адресою пр.-т Ушакова, 49, ТЦ «ЦУМ», 1 поверх, біля входу до супермаркету «Сільпо». Графік роботи: 9:00-18:00, з понеділка по суботу.

«ЮНЕКС БАНК» надає кредити готівкою до 50 000 грн. без застави та поруки!

Скористатися кредитними коштами можна на будь-які потреби бел цільового підтвердження: ремонт оселі, купівля товарів довгострокового користування, покупка автомобілю, відпустка, навчання тощо.

Переваги кредиту готівкою від «ЮНЕКС БАНК»:

  • без забезпечення та поруки;

  • без довідки про доходи до 30 000 грн.;

  • дострокове погашення без штрафних санкцій.

Умови кредиту:

  • сума кредиту від 1 000 грн. до 50 000 грн.;

  • строк кредиту від 1 до 36 місяців;

  • проценти за користування кредитом 12% річних.

Реальна ефективна ставка за кредитом складає 99,07%

Отож, якщо Вам не вистачає коштів на обрану річ, прямуйте до стійки із логотипом «ЮНЕКС БАНК». Наш менеджер Марія Марченко надасть консультацію та допоможе оформити кредит готівкою від 1 000 до 50 000 грн. А якщо Ви раптом заблукали, телефонуйте за номером (050) 916-52-67.

До зустрічі!