Техніка в сучасному світі дуже активно розвивається. Вже з’явилось безліч технічних приладів, які замінили людину чи просто допомагають в обслуговуванні клієнтів певної організації. І, в першу чергу, мова йде про сенсорні панелі.

Які бувають сенсорні панелі?

На сьогоднішній день створено декілька видів сенсорних панелей. Вони все різняться по технології виготовлення та по певних характеристиках використання. Проте, кожен вид сенсорних панелей знайшов своє місце в певних сферах.

Одним із найпоширеніших видів сенсорних екранів є ThruTouch new. Данна панель виготовлена по проекційно-ємнісній технології. Завдяки цьому, такий сенсорний екран чутливий до дотиків через захисне скло. Тому, панелі ThruTouch new поєднують в собі чудові експлуатаційні характеристики і високий ступінь захисту. Вони активно використовуються в торгових автоматах чи платіжних терміналах.

Сенсорні панелі SecureTouch є альтернативою попередньому виду. Вони також є досить захищеними, проте більш чутливими до дотиків. Ці показники досягаються завдяки технології виготовлення – поверхнево-акустична хвиля. Завдяки своїм експлуатаційним показникам, данні сенсорні панелі найчастіше використовуються в тих же торгових автоматах , банкоматах чи платіжних терміналах. Проте, виготовлені по тій же технології панелі IntelliTouch не будуть такими ж захищеними, проте реагують на дотики будь-яких предметів. Тому, їх найдоцільніше використовувати в гральних автоматах, пультах операторів.

Щодо панелей AccuTouch, то на відміну від попередніх моделей, вони не захищені добре від механічних пошкоджень. Проте, вони мають високий ступінь захищеності від вологи і забрудненості. До того ж, AccuTouch можна керувати за допомогою будь-якого предмета: пальця, стилуса чи звичайного олівця. Такими характеристиками наділена вказана панель завдяки свої технології виготовлення - 5-провідний резистивний.

Панелі CarrollTouch є аналогами попередньої моделі. Їх керування здійснюється за допомогою будь-яких предметів, та використовуються в тих же сферах, що і попередні панелі: пультах керування, медичному обладнанні. Проте, завдяки технології інфрачервоного випромінювання не є захищеними від вологи та бруду.

Які переваги використання сенсорних панелей?

В багатьох сферах людської життєдіяльності звичні екрани з контролерами поступово замінюються на сенсорні панелі. Адже вони більш прості в використанні та дешевші в обслуговування. Сенсорну панель, за допомогою програмного обладнання, можна налаштувати під будь-який дизайн та сферу використання. Та і сенсорна панель більш універсальна, ніж будь-який аналог.

Більше інформації на сайті: https://touch.ua/uk.