Виготовлення металевих меблів – це основа діяльності UHL-MASH. Компанія випускає різнотипну продукцію з металу, використовуючи сучасне обладнання. Ми одні з провідних виробників України, які постачають асортимент на вітчизняний і міжнародний ринок. Різноманітність продукції забезпечує потреби громадських закладів, міських адміністрацій, промислових компаній і приватних майстерень. На тлі загального зростання цін ми зберігаємо вигоду, тому пропонуємо продукцію для бюджетних і елітних потреб. На сайті чи у виставковому залі можна ознайомитися з асортиментом та особливостями роботи компанії.

 

Що допомагає тримати позиції на зростаючому ринку

Історія УХЛ-МАШ починається з 1994 року. В основу технічної бази покладено машинобудівний завод. Ми зберегли якісний підхід до роботи, властивий розробникам автомобільного обладнання. З того часу діяльність перейшла на виробництво металевих меблів, що є конкурентним напрямком. УХЛ-МАШ швидко вийшла на провідні позиції виробництва, зміцнивши свої цінність серед конкурентів. Оскільки кількість замовлень збільшувалася, у 2003 році було прийнято рішення відкрити дочірнє підприємство ТОВ «Металеві меблі». Воно перейняло частину навантажень компанії, що оптимізувало виробництво і забезпечило гнучкість доставки. Загальна площа двох заводів становить 16 000 м², на їх території працює понад 350 осіб. Це досвідчені фахівці з відповідальним підходом до роботи.

Асортимент формується, виходячи з потреб ринку і побажань клієнтів. Він включає наступні види металевих меблів:

        шафи канцелярські та офісні меблі;

        серверне обладнання: міцні стійки та шафи;

        металеві шафи для зберігання речей співробітників;

        верстаки й промислові меблі для майстерні;

        сейфи високої зламостійкості та вогнетривкості;

        надійні стелажі поличного зберігання;

        обладнання для випікання хліба;

        абонентські й чарункові шафи;

        вироби з нержавіючої сталі;

        медичне обладнання;

        пластикова тара Sembol;

        лабораторні меблі.

Продукція УХЛ-МАШ виготовляється на основі сертифіката №UA.C.188-16. На всіх етапах якість контролюється стандартами ДСТУ ISO 9001: 2009, а безпеку підтверджують екологічні тести й санітарний контроль. Наші меблі безпечні для органічних і харчових речовин, вони не вступають у хімічний контакт з реагентами та медичними препаратами. Майже весь асортимент спроектований по технології «конструктора», поставляється в зібраному або розбірному вигляді. Компанія отримала премію «Лідер галузі» у 2012 році, що говорить про високі оцінки провідних експертів. ПрАТ УХЛ-МАШ брало участь у багатьох меблевих форумах, міжнародних виставках автосервісу СТО, «EIA» і «Автотехсервіс». Продукція отримала хороші бали за участь у виставці асортименту SIA «Кращий експортер року».

Основа підходу, технологічна база

У виробництві металевих меблів використовується обладнання вітчизняних та європейських постачальників. Для різання металу застосовується лазерна установка, яка виконує роботу підвищеної точності. Професійне обладнання для гнуття металу Salvagnini зустрічається лише на двох підприємствах України, а зварювальний комплекс працює з мінімальною участю людини. Попри довговічність металу, йому необхідно забезпечити стійкість до зовнішніх впливів. Матеріал схильний до атмосферних і температурних змін, а також згубного впливу вологи. Для захисту металу використовується полімерно-порошкова фарба виробників GEMA, Srhoder, АMADA та інших європейських постачальників. Вона наноситься на глибоко очищені поверхні, оцинковується і висушується в камері при температурі 180-200 °C.

Особливості полімерної фарби:

        антикорозійна стійкість: запобігає появі іржі та передчасного зносу;

        пофарбовані поверхні не здуваються під температурним впливом, не підтримують горіння;

        не допускає появи зовнішніх дефектів при щоденній експлуатації;

        колірна палітра RAL забезпечує гнучкий вибір відтінків.

 

Продукція пакується напівавтоматичними палетообмоувачами, та надійно складується в стандартах «Pallet Drive – in system». Це надає доступ персоналу до продукції для швидкого формування замовлення. На активах компанії 6 автомобілів, щоб організувати швидку доставку по всій Україні. УХЛ-МАШ пропонує додаткову комплектацію – вона розширює функціонал металевих меблів без купівлі нового обладнання. Для отримання докладних відомостей про товар, а також можливості обрати серед аналогів, запрошуємо у виставковий зал, або відвідайте інтернет-магазин компанії. На сторінках сайту можна зробити замовлення в 1 клік, на продукцію діє гарантія виробника.