У число найбільш довговічної і надійної продукції металургії входять різні типи виробів з латуні – цей матеріал практично не підвладний впливу часу, і корозія йому не страшна. Давайте розглянемо кілька прикладів застосування і згадаємо, що з цього сплаву виготовляють дверні ручки, посуд, метизи і навіть бра. Великий асортимент виробів з латуні ви побачите на сайті klamra.com.ua.

Латунь для прикрас і сувенірів

Незважаючи на те, що найчастіше для біжутерії застосовується мельхіор, непогану конкуренцію йому створює і ювелірна латунь. Причому цей сплав може бути як у чистому вигляді, так і з покриттям із срібла або золота. Нерідко майстри використовують і патину, щоб прикраси з латуні придбали ефект старовини. Крім того, слід пам'ятати, що існує багато різних марок сплаву міді з цинком, і деякі неважко сплутати з бронзою, з якої колись робилися жіночі прикраси.

Прикраса з латуні з ефектом старовини

Зокрема, сьогодні в моді темні браслети, кольє і сережки з латуні. Кільця з цього металу робляться рідше, але все ж багато майстрів виготовляють з нього персні, хоча, швидше, в якості оправи, тільки щоб підкреслити красу вставленого напівдорогоцінного каміння. На сьогоднішній день масово випускаються латунні фігурки фен-шуй, гудзики, брелки, а також амулети-підвіски, які можна носити замість кулонів. Все це може послужити в якості недорогих подарунків.

Можна довго перераховувати, що роблять із латуні, але ми залишили наостанок різні сувеніри. Як правило, це всілякі дрібнички, які служать прикрасою камінних полиць або письмових столів. Статуетки, прес-пап'є, пишуть чорнилом ручки, масивні попільнички, оздоблені карбуванням фляги, укомплектовані невеликими стаканчиками – все це може бути виготовлене з латуні. З цього ж сплаву роблять красиві запальнички настільні, які нерідко продаються в комплекті з попільничкою і гильотинкой для сигар. І, звичайно, біля різних історичних місць можна придбати пам'ятні сувеніри з латуні, такі як медалі та значки, причому перші іноді навмисно старять з допомогою патини. Також зараз популярні свічники з латуні, які ви знайдете на сайті klamra.com.ua/ru/leather_belts.

Використання металу в інтер'єрі

Сьогодні все частіше має місце застосування виробів з латуні в обстановці приміщень: посуд, бра і торшери, дверні петлі і клямки. Зокрема, цей сплав на основі міді вважається одним з найбільш привабливих для дизайнерів, що проектують не тільки змішувачі, але і меблі. Причому за вартістю такі предмети інтер'єру набагато дешевше кованих, а зовні виглядають не менш ефектно. Приміром, латунні ліжка, виконані з круглих профілів, досить легкі, щоб робити перестановку в кімнаті без особливих зусиль.