Як отримати кредит з поганою кредитною історією, якщо скрізь відмовляють? Де терміново можна взяти кредит готівкою на погашення інших кредитів? В якому банку без відмови можна взяти кредит без відмов під маленький відсоток?

Гроші (невеликі і великі суми) можуть знадобитися в будь-який момент: життєві обставини у кожного бувають свої. У ситуаціях, коли зайняти грошей у друзів немає ніякої можливості, доводиться брати кредит у банках або у компаній, що займаються мікрозаймами. Розглянемо також безліч інших питань – де взяти кредит без поручителя, як взяти позику через Інтернет, і як не брати зайвих позик, щоб не влазити в борги.

Що важливо знати про сучасному ринку кредитів і позик. Як отримати кредит під мінімальною ставкою? Де взяти кредит готівкою і безготівково? У житті людини нерідко виникають ситуації, коли гроші потрібні терміново і у великій кількості. У таких випадках кредит – чи не єдиний спосіб вирішити проблему з фінансами швидко і ефективно. Єдине, про що слід пам'ятати при взятті кредиту, це про необхідність повернення кредиту.

Існує безліч способів отримання кредиту: кожен з них має плюси і мінуси. Можна взяти кредит у банку, мікрофінансової організації, у ломбарді – далі у статті кожен варіант буде розглянуто у всіх подробицях. Головне - підійти до справи тверезо і розумно оцінити власний фінансовий потенціал в якості позичальника.

Перш ніж брати в борг, експерти радять врахувати кілька важливих пунктів і відповісти на низку актуальних питань:

Подумайте, чи дійсно вам так потрібен цей кредит? Ви готові до збільшення фінансового навантаження? Якщо ви купуєте дорогу річ за допомогою взятого кредиту, вирішите – дійсно ця річ вам так необхідна?

Визначтеся з сумою позики. Особливо добре слід подумати, якщо ви вирішили взяти іпотеку, розраховану на кілька років (а іноді навіть десятиліть). Включіть розум і відкиньте емоції: у грошових справах слід керуватися тільки тверезим розрахунком. Якщо берете кредит в банку, подбайте про всіх документах, які допоможуть вам отримати гроші в борг з мінімальною процентною ставкою. Заздалегідь визначтеся з метою позики: банки часто пропонують цільові кредити (на весілля, навчання, купівлю автомобіля і квартири). Дізнайтеся, в якому банку охочіше дають автокредити, а в якому вигідніше оформити іпотеку. Багато банків пропонують споживчі кредити на невідкладні потреби – по таких позиках від вас не вимагатимуть звіту, на які цілі ви маєте намір витрачати фінанси.