Багато автовласників вже по достоїнству оцінили всі переваги оснащення машини постійним автоматичним «свідком», але є й такі громадяни, які все-таки сумніваються в користі автовідеореєстратора. Багатьом водіям, які постійно за кермом, саме цей прилад допоміг вирішити спірну ситуацію на дорозі.

Іноді відеореєстратор для автомобіля можна вважити справжнім дивом – пристрій допомагає зберегти водійські права. Розглянемо типову ситуацію на дорозі. Водіям знайомо, що можна абсолютно спокійно їхати за фургончиком по трасі, аж раптово стається непередбачуваний випадок. Знаючи, що в цьому місці заборонено обгін, водій ніяких дій не робить. Аж раптом недалеко від перехрестя, без включення поворотників, фургон починає притискатися до узбіччя і знижувати швидкість. Траса на даній ділянці розширюється і можна обганяти. При цьому суцільна лінія ще не закінчується. Тільки починаючи об'їжджати, водія тут же може зупинити співробітник поліції. Точно не знаючи зняла чи поліцейська камера те, що на зустрічну смугу водій не виїжджав, але автомобільний відеореєстратор все чітко зафіксує. Завдяки цьому записі, водій залишиться при своїх грошах, і при правах. Тому шкодувати про його купівлю, а особливо після спірних випадків, не потрібно.

Водії довго розмірковують над тим, чи варто витрачати гроші на цей пристрій. Але тим, хто цілодобово за кермом, варто поставити відеореєстратор. І ви ні разу не пошкодуєте про своє рішення. По–перше, цікавого назнімаєте стільки, що хоч монтуй і фільм випускай. По–друге, під час спірних моментів немає нічого потрібнішого, ніж цей безмовний і об'єктивний «свідок».

Таксисти розповідають різні ситуації. Везучи клієнта, і так виходить, що і по дорозі, і у двори, таксит їхав за «дев’яткою». Попереду машина зупиняєся, тому що далі не було проїзду, і почала їхати назад, зовсім не помічаючи водія таксі. Подаючи сигнали – реакції нуль. Таксист хотів сам від'їхати, а ззаду вже наступний автомобіль підтискає. Загалом, аварії уникнути не вдалося. В цей раз водій виявився чесний і, таксисту не довелося нічого нікому доводити, тому що він самостійно співробітникам поліції розповів усе, як було. Часто трапляється, коли винуватець аварії починає розповідати співробітникам поліції, що винен інший учасник дорожньо-транспортної пригоди. Але обман не пройде, тому що у вас будуть неспростовні факти, відзняті відеореєстратором.