Зовсім скоро «Поетичній шафі» виповниться рік! 5 березня святкуватимемо першу річницю зустрічі херсонських майстрів слова! Віздначатимемо у місці, де все починалось – smart cafe SHKAF!
І, як і на кожному святі, на вас чекатимуть багато веселощів!
Захід традиційно проходитиме у форматі «вільний мікрофон». Всі бажаючі зможуть прочитати свої улюблені поетичні чи прозові рядки. Можна готувати не тільки свої, а й вірші улюблених письменників.
Обіцяємо багато нового, та не обійдеться і без традиційного батлу, переможець якого отримає супер-приз! А саме, запрошення на двох до театру ім. Куліша. 
На вас чекатиме перша виставка «Підвішених рядків», що працюватиме за принципом буккросингу – можна буде взяти на пам’ять будь-який з прозових чи поетичних творів, а на його місце підвісити інший. Тож, тепер ваші напрацювання «подорожуватимуть» містом, і, сподіваємось, «виїдуть» ще й за його межі. 
Не обійдеться без концертної програми, виставок картин, книг, «безкінечного віршу», «скриньки побажань» та інших цікавинок! 
До речі, не забувайте взяти ручку чи олівець і спробувати свої сили у боротьбі за звання «Поет місяця». Цього разу писатимемо вірші-посвяти…..вгадайте – кому? Так, саме «Поетичній шафі», якій у березні виповниться рік! 
До речі, фото лютневого «Поета місяця» досі висить у кафе «Чайна карта». Тому, не вагайтеся – запасайтеся і приходьте писати експромти!
Приходьте самі та беріть з собою друзів! Ви проведете незабутній вечір! 
Тільки уявіть - дивовижна музика, її величність Поезія, творча атмосфера, позитивні люди і смачні кава, чай, какао та ще й святкування першої річниці... Який недільний вечір може здатися кращий за той, який ви проведете на "Поетичній шафі"?!
Захід проходитиме за підтримки Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова, громадської організації «ФРІ» та Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша!