1. Олександр Володимирович Співаковський: «DataArt в Херсоні: історія створення та значення DataArt для міста».

 

Олександр Володимирович Співаковський - Народний депутат Верховної Ради України, перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти, професор кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики ХДУ. Детальна інформація:http://www.kspu.edu/About/UniversityAdministration/ABC.aspx?lang=uk

 

2. Дмитро Щедролосьєв: «Підсумки 10-річчя DataArt в Херсоні»

 

Дмитро Щедролосьєв – директор херсонського офісу DataArt.

 

3. Презентації від провідних експертів херсонського офісу DataArt «Діяльність DataArt в Херсоні та кращі практики»:- Антон Сирота: «IT-спільноти»

 

Антон Сирота – експерт з автоматизованого тестування програмного забезпечення, доповідач на технічних конференціях та QA talk в Херсоні, Харкові, Одесі, автор навчального курсу з автоматизації, викладач QA-шкіл та ментор практикантських програм в DataArt.

 

- Елліна Азадова: «Безкоштовні IT-школи від DataArt»

 

Елліна Азадова – експерт з тестування програмного забезпечення, практикуючий викладач провідних дисциплін на кафедрі інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики ХДУ, викладач QA-шкіл та ментор практикантських програм в DataArt, координатор QA talk в Херсоні, постійний учасник конференцій QA Fest.

- Тетяна Самойленко: «Практикантські програми від DataArt – вдалий початок вашої IT-кар’єри»

 

Тетяна Самойленко – HR-менеджер херсонського офісу DataArt.

 

4. Нагородження колег DataArt, гостей та партнерів.5. Кава-брейк та неформальне спілкування.Цільова аудиторія: студенти і викладачі ВУЗів, розробники і тестувальники з ІТ компаній, всі, хто пов'язаний і ІТ-сферою.