☝Тренінговий курс «Школа тренерів та тренерок» проводиться для активістів/ок з об'єднаних територіальних громад - партнерів програми DOBRE з Івано-Франківської, Тернопільської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської та Херсонської областей.

☝Метою тренінгового курсу є надання учасникам базових знань та навичок проведення тренінгів для дорослої аудиторії з використанням інтерактивних методів навчання.

Завдання курсу:

?Навчитись використовувати інтерактивні методи навчання та комунікаційні методики при навчанні дорослих.

?Навчитись основам фасилітації, в тому числі графічної фасилітації.

?Навчитись розробляти структуру тренінгу та змістовно наповнювати навчальні сесії.

?Навчитись презентувати власний тренінговий модуль.

?Навчитись розрізняти різні типи слухачів та застосовувати методи роботи із «важкими» слухачами. Тренінговий курс складається з трьох модулів - двох тренінгів для тренерів/ок та практичного завдання. Відбір у навчальну програму відбуватиметься на конкурсних засадах.

Бажаючих взяти участь у тренінгу просимо заповнити онлайн анкету https://forms.gle/ncmx4ERsq22o7KPRA до 25 січня 2020 року включно.

Про результати відбору учасникам/цям буде повідомлено 3 лютого 2020 року. Більше інформації можна отримати у Оксани Глєбушкіної, координаторки тренінгового курсу [email protected] Тренінговий курс "Школа тренерів та тренерок" для активістів/ок з об’єднаних територіальних громад проводиться в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).