Вже другий рік поспіль свій день народження компанія АГРОМАТ приурочує до знаної спортивної події. У цьому році – це підтримка та участь у змаганнях з аматорського плавання “Скадовськ – острів Джарилгач”.

На День незалежності України у місті Складовську вперше відбудеться заплив на 7,5 км. Саме така відстань відділяє приморський курорт у Херсонської області до жемчужини Чорного моря – острову Джарилгач. У заході приймають участь плавці-аматори з 18 років. В положенні зазначається, що змагання особисті та проводяться без попередніх запливів.

При перепливанні Босфору в рамках щорічного крос-континентального запливу у Стамбулі  спортсмени долають відстань лише у 6,5 км, що на 1 км менше, ніж відстань Скадовськ – Джарилгач. На учасників чекає живописний старт, адже за неймовірну красу пляжів Джарилгач ще називають українськими Мальдівами. Завдяки цьому заплив у Скадовську має всі шанси стати одним із найпопулярніших змагань на відкритій воді у світі.

Організатори прагнуть популяризувати плавання та здоровий образ життя серед населення України, зробити Скадовськ ще більш привабливим для туристів, підвищити рівень майстерності плавців-аматорів.

Для АГРОМАТу така концепція дуже близька – так, на свій 25 ювілей минулого року компанія  відкрила поле з міні-футболу, яке стало осередком спортивного життя ФК АГРОМАТ і ареною для всеукраїнських чемпіонатів. Також співробітники регулярно приймають участь у марафонах та спортивних змаганнях.

Тепер на черзі – водні види спорту.

З правилами змагань можна ознайомитися за посиланням: https://skadovsk.org/news/1564497349, реєстрація за телефонами: (05537) 5-22-20, (05537) 5-30-74.