ІІІ обласний фольк фест "Перлина степу" запрошує усіх на свято української самобутності!

Впродовж двох днів 25 та 26 травня 2019 року Ви поринете у прадавні традиції Таврійського краю через витоки народної творчост!

Зачаруєтесь унікальною природою Нижнього Дніпра, козацького минулого, народних звичаїв та культури. Кращі ,самобутні творчі колективи Херсонщини, і не тільки, подарують Вам – пісні, як народні так і сучасні, які торкнуться струн Вашого серця!!! Запальні танці, місцевий фольклор, народні гумористичні театри і багато іншого, що розгорнеться на сцені, не залишать нікого байдужим! Якщо і Ви такі, то ми чекаємо і Вас! З нами весело по-українські!

"Перлина Степу" - це справжнє народне свято!!!

Традиційно під час фестивалю на хуторі розгорнеться ярмарка народно-прикладного мистецтва, ярмарок крафтових смоколиків. Під час фестивалю буде працювати зона відпочинку та розваг для дітей та дорослих, фото зони, музей українського бита та безліч інших розваг.Виготовити український оберіг власними руками, зробити поробки із природного матеріалу на згадку – все це Ви зможете у нас!!!Українські народні Ігри та розваги, нагороди, сюрпризи від організаторів та партнерів фестивалю чекають як на учасників творчих колективів так і на глядачів і гостей !!!

 

Бажаючих взяти участь у боді - арті від організації "Файно-птах" чекають подарунки! Для поціновувачів української кухні під час фестивалю працюватиме затишний фуд-корд! У нас Ви зможете смачно поїсти. На учасників та гостей фестивалю, які залишаються на "Вечори на хуторі" Фестивальний чекає "Дискотека у лісі" при багатті та смолоскипах, "Караоке у лісі" і звичайно- подарунки. Родзинкою фестивалю стане незабутня зустріч та фото сесія із Заслуженою артисткою України, актрисою театру і кіно – Тетяною Шелігою!!!

Чекаємо Вас 25 та 26 травня з 10.00 і ….до схочу на хуторі "Фестивальний –Перли На степу"! Творчий фестиваль розпочнеться о 12.00 год Трансфер до нас простий – з Херсону – від залізничного вокзалу, автовокзалу ,"Центральний ринок" їдемо в напрямку Херсон - місто Гола Пристань, зупинка- "Зелені хутори Таврії". Далі можна пішки пройтись по степовій дорозі 1.5 км в сторону лісу або телефонуйте – ми організуємо Вам підвезення .

*Організація проїзду, підвезення, харчування та проживання, як груп так і окремих осіб тел. для довідок: 099 28 78 999 - Андрій

*Організація проведення творчого фестивалю та розважальних заходів 066 636-03-13 – Ольга Василівна

*Заявки на участь у ярмарку 068 927 09 99 Ольга Миколаївна.

Всю інформацію про історико-розважальний комплекс "Зелені хутори Таврії " можна знайти на однойменному сайті http://hutora.com.ua/ru/o_nas  в соцмережах та на сторінці фейсбук.

Зелені хутори Таврії –це неповторний світ із пахощами чабрецю та м’яти, чарівний танець лелек на заході сонця, захоплююча рибалка, майстер класи з майстрами народного та сучасного мистецтва, пахучі сіновали для романтиків, які залишать теплі згадки в Вашому серці!

Тут Ви відчуєте гармонію з природою та бажання творити добро і бути милосердним !!! Один день, проведений з нами, Ви запам’ятаєте на все життя!

 В  Фейсбуке: https://www.facebook.com/events/573901056460300/ Адреса: Р-57, 8-км траси Цюрупинськ–Гола Пристань, Херсонська область історико-розважальний комплекс "Зелені хутори Таврії " хутор "Фестивальний".