Козацький фестиваль на Кам’янскій січі, фестиваль крафтового пива «Кварта».

На мальовничих кручах могутнього Дніпра та річки Кам'янки є місце, яке повинен відвідати кожен, хто вважає себе справжнім українцем. Саме тут, у форпості українського козацтва 18ст., творилася наша історія.

Козацький фестиваль пива «Кварта» - це фестиваль південного колориту, козацького духу, смачної української кухні та перш за все холодного, звареного з любов'ю по козацьким звичаям, усіма любимого, янтарного пива!

Фестиваль "Кварта" - це 30 крафтових броварень, які презентуватимуть авторські зразки десятків сортів пінного хмелево-ячмінного напою з різних куточків країни. Це кулінарні майстри, які розкриють перед учасниками смак та роз маїття української кухні: від копчених поросячих вушок, сала, вареників, рульки до смаженого на вертелі порося.

Особливою прикрасою свята стане парусна регата. Близько 100 яхтсменів півдня України виборюватимуть звання кращого...

Спеціально для запрошених байкерів буде облаштовано атмосферний шинок та наметове містечко.Окрема зона для батьків з діточками, кімната матері та дитини, дитячий ігровий майданчик. Місцеві майстри та художники відкриють дивовижний світ народного мистецтва.

Для шанувальників історії науковими співробітники ХКМ будуть проводитись екскурсії. Протягом двох днів на сцені фестиваля вас розважатимуть рок-гурти, а також на гостей фестивалю чекатиме зустріч з зіркою української рок-музики.

Звертаємо вашу увагу на те, що фестиваль триватиме два дні, тому на території буде облаштовано авто кемпінг.

Отже, беремо спальні мішки, палатки, гарний настрій та рушаємо на перший наймасштабніший пивний фестиваль у південному регіоні України!