Запрошуємо Вас долучитися до багатотисячної аудиторії гостей та учасників фестивалю, який розпочнеться о 9-ій годині ранку на площі біля альтанки.

Чекаємо на Вас, Вашу родину та колег у Голій Пристані на нашому чудовому святі, у програмі якого: виставка-ярмарок, дегустація, продаж у великому асортименті баштанних культур та іншої сільськогосподарської продукції, концертно-розважальна програма, ігри, конкурси, майстер-класи з карвінгу та інших видів декоративно-прикладного мистецтва.

Звертаємося до Вас з проханням долучитися до великої сім’ї благодійників, небайдужих до народних звичаїв і агропромислового розвитку Херсонщини та посприяти висвітленню на Вашому сайті звернення до сільгоспвиробників, мешканців та гостей області, а також заходів ХІІ-го фестивалю «Український кавун – солодке диво»!

Пропонуємо Вам стати не тільки гостями нашого міста, а й активними учасниками фестивальних заходів. Чудовий настрій та прекрасний відпочинок Вам буде гарантовано.

Контактні телефони: (05539) 2-12-77 (факс), (05539) 7-72-91, 2-64-60, е-mail:[email protected], офіційний сайт міста golapristan.org

З повагою та щирою надією на зустріч на дванадцятому фестивалі «Український кавун-солодке диво»!