• Головна
  • Закінчилися змагання з футболу за програмою обласної універсіади (фото)
22:11, 14 квітня 2017 р.

Закінчилися змагання з футболу за програмою обласної універсіади (фото)

З 11-14 квітня на оновленому футбольному полі зі штучним покриттям (стадіон Херсонської КДЮСШ, м Херсон, проспект 200 років Херсона, 19), відбулися змагання з футболу за програмою обласної універсіади.

В змаганнях приймали участь команди Херсонського державного університету, Херсонського державного аграрного університету, Херсонського національного технічного університету, Херсонська філія Національного університету кораблебудування, Херсонська державна морська академія, Херсонський факультет Одеського національного університету внутрішніх справ.

Положення команд:

Закінчилися змагання з футболу за програмою обласної універсіади (фото), фото-1

14 квітня відбулися фінальні поєдинки

Матч за 3-4 місце ХДУ – ХДАУ закінчився з рахунком 0:0. Тож бронзового призера довелось визначати у серії післяматчевих пенальті. З рахунком 4:3 футболісти Херсонського державного університету вийшли переможцем цього двобою.

У фінальній грі зустрілися команди ХДМА та ХФ НУК. IMG_9374-1024x768

У першому таймі футболісти Херсонської державної морської академії грали більш активніше, то ж їм вдалося відзначитися забитим голом у ворота суперника.

Другий тайм проходив за перевагою футболістів Херсонської філії Національного університету кораблебудування, але відіграти один м‘яч так і не вдалося. На останніх хвилинах зустрічі гравець ХФ НУК отримав друге попередження і позбавив свою команду надії на чемпіонство.

Отож ХДМА стала переможцем змаганнь з футболу за програмою обласної універсіади 2017 року, - йдеться на сайті Херсонської обласної федерації футболу.

Зі своїми промовами та поздоровленнями до фіналістів виступили: заступник голови Херсонської областої федерації футболу – Володимир Володін, та начальник Херсонського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – Юрій Кан.

Потім Юрій Кан, Володимир Володін, провідний спеціаліст Херсонського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Петрушевич Іван, Сопельняк Олександр Якович нагородили команди фіналістів медалями та грамотами, а переможця змагань – почесним Кубком.